TeamGym Sokol Hostivice

2016

Závody v Dobřichovicích

Krásný závod v nové tělocvičně.

U příležitosti otevření nové gymnastické tělocvičny JojoGym byl uspořádán závod v Malém TeamGymu pro nejmenší. S ohledem na velký počet přihlášených družstev byl závod rozdělen do dvou dnů. V sobotu cvičily starší děti a v neděli mladší. Celkem se sešlo přes 60 závodních týmů. Obě družstva obsadila druhé místo. Pepíčka s Denisem jsme půjčili Sokolu Vyšehrad, aby si zazávodili.

Reakce dětí na závod 

Gábina D.:

Dne 20. 2. jsme měli gymnastické závody. Konaly se v nové tělocvičně JojoGym v Dobřichovicích. Byla tam dobře vybavená tělocvična s horolezeckou stěnou, pro rodiče dobrá kavárna a pro menší děti herna s hradem, ale málo místa pro diváky. Nakonec jsme se umístili na druhém místě. Dostali jsme medaile, dort, pohár a joja. Po závodě byla k dispozici tělocvična, která byla otevřená do devíti hodin večer. Tento den byl super!!!


Verunka D.:

Dne 20. 2. Se konaly gymnastické závody v nové tělocvičně v Dobřichovicích. Závodilo se nám výborně, obsadili jsme 2. místo a dostali jsme dort a pohár. Tělocvičnu mají velmi dobře vybavenou, nejvíce se mi líbila trampolína v zemi a tréninkové doskočiště – díra naplněná molitany. Už se těším na další závody.

Pepa B.:

Závody jsem neviděl, neboť jsem se nemohl zúčastnit. Jediné co vím, že starší družstvo bylo druhé. V nové sokolovně jsem byl v sobotu večer a moc jsem si to užil. Po závodech jsme mohli totiž trénovat v úplně nové hale. Skákali jsme do jámy a na velké trampolíně. Byla zde hrazda i bradla – nic z toho se při závodech nepoužívalo. Děláme Malý TeamGym a tak naše družstva závodila jen na přeskoku a akrobacii.

Filip O.:

V sobotu 20. 2. jsem byl na gymnastických závodech v Dobřichovicích. Dělali jsme tam hodně věcí. Byla tam hrazda (v sokolovně nám chybí) i jáma s molitanem. Závody jsme zvládli podle mě úspěšně. Na vyhlášení závodu jsem bohužel nemohl být. Doufám, že jsme alespoň druhý. Moc se mi tam líbilo.

Matty W.:

Bylo to super a po závodech jsme si mohli dělat co jsme chtěli. Např. skákat do jámy, na trampolíně a cvičit na kruzích. Závody byly v Dobřichovicích a moc mě bavily.

Video ze sobotního závodu

Díky za natočení Radku Novotnému

Fotogalerie

kategorie: Novinky, 2016

Přihlášení

Přihlášení
jméno
Heslo
Dolní navigace