TeamGym Sokol Hostivice

2020

Jojocup 2020 - 5. ročník

1. 2. 2020 - Jojogym

Povedený start závodní sezóny.

První letošní závody již tradičně byly v Dobřichovicích v Jojogymu. Vyjeli jsme na ně se třemi kompletními týmy a jedním triem. 

Od rána probíhal závod kategorie 0. (2012 a mladší) kde náš tým závodil ve složení Benjamín Horák, Matěj Veleba, Běta Havelková, Nikol Kosej, Darina Mikhaylová a Amálie Prostá. Krásným výkonem nejmladší děti začaly závod a získaly bronzové medaile. 

Dále nastoupily k závodu v prostřední děti kategorie 1.B (2009 a mladší) ve složení Ella Hanzlíková, Klára Jakubův, Kateřina Přikrylová, Vanda Sedničková, Valerie Tlapáková, Ella Potužníková a Terezie Doleželová. Prostřední navázaly na nejmladší a po předvedeném výkonu braly též bronzové medaile. Další kategorií byly také prostřední kategorie, ale vyšší výkonosti 1.A. Závodili ve složení Nelly Sedničková, Marie Nedbalová, Mia Horáková, Barbora Chybová, Ela Havelková, Valentýna Hanzlíková a Alex Rusnák. Závod se jim povedl a v silné konkurenci obsadily pěkné čtvrté místo.

Náš nejstarší tým (2008 a starší) závodil v triích (závodí 3 děti z maximálně 5-ti členného družstva) zazávodil nejlépe a završil náročný víkend zlatými medailemi. Závodily tyto děti: Josef Beneš, Michal Hlinovský, Petra Suchánková a Ema Jiříčková.

Celkem: 21
záznamy: [1-12] [13-21]

Celkem: 21
záznamy: [1-12] [13-21]
kategorie: Novinky, 2020

Přihlášení

Přihlášení
jméno
Heslo
Dolní navigace